| Kolor | Dostosowany kolor |
|---|---|
| Orzecznictwo | ISO9001-2015 |
| Nazwa handlowa | JLT |
| Tolerancja | 0,01-0,05 mm |
| Proces | Usługa obróbki CNC |
| Kolor | Srebro |
|---|---|
| Materiał | Stop aluminium |
| Skończyć | Anodowanie |
| Obróbka CNC czy nie | Obróbka CNC |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Chiny |
| Obróbka CNC czy nie | Maszyna CNC |
|---|---|
| Próbka | W ciągu 7 dni |
| Kontrola jakości | 100% kontrola |
| Materiał | Stop aluminium |
| Format rysunku | 2D/(PDF/CAD), 3D (IGES/STEP) |
| Proces | Obróbki CNC |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Polerowane, anodowane |
| Standardowy | Niestandardowe OEM |
| Usługa | Dostosowana obróbka CNC OEM |
| Rodzaj | Wiercenie |
| Praca | OEM/ODM |
|---|---|
| Metoda przetwarzania | Toczenie CNC, Frezowanie CNC itp. |
| TRANSPORT | Samolotem, drogą morską itp. |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Tolerancja | ±0,05 mm |
| Sposób wysyłki | Ekspresowy/lotniczy/morski |
|---|---|
| Przetwarzanie | Frezowanie CNC, Obróbka CNC |
| Dokładność przetwarzania | W zakresie ± 0,05 mm |
| Proces obróbki | CNC |
| Obróbka skrawaniem | Prototyp obróbki CNC |
| Terminy wysyłki | EXW, FOB, CIF |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Anodowanie / powlekanie / malowanie |
| Obróbka cieplna | Celem HRC +/-2 stopnia Centigrade |
| Przetwarzanie | Ostrze sześciokątne obrobione maszynowo CNC |
| Zastosowanie | Motoryzacja/lotnictwo/elektronika |
| Wskaźnik złomu | 1% |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Zasady płatności | T/T |
| Logo | Zaakceptuj niestandardowe logo |
| Opakowania | Karton |
| Wskaźnik złomu | 1% |
|---|---|
| Nazwa handlowa | JLT |
| Tolerancja | 0,01-0,05 mm |
| Materiał | Stop aluminium |
| Minimalne zamówienie | 1 szt |
| Nazwa | Części CNC o wysokiej precyzji |
|---|---|
| Kolor | Różowy |
| Materiał | Aluminium |
| Skończyć | Anodowanie |
| Nazwa handlowa | JLT |