| Kolor | Dostosowany kolor |
|---|---|
| Orzecznictwo | ISO9001 |
| Nazwa handlowa | JLT |
| Tolerancja | ±0,1 ~ 0,005 mm |
| Proces | Usługa obróbki CNC |
| Kolor | Dostosowany kolor |
|---|---|
| Nazwa | lotnicze części zamienne |
| Nazwa handlowa | JLT |
| Tolerancja | ±0,1 ~ 0,005 mm |
| Proces | Usługa obróbki CNC |
| Kolor | Dostosowany kolor |
|---|---|
| Orzecznictwo | ISO9001-2015 |
| Nazwa handlowa | JLT |
| Tolerancja | ±0,1 ~ 0,005 mm |
| Proces | Usługa obróbki CNC |
| Kolor | Dostosowany kolor |
|---|---|
| Orzecznictwo | ISO9001-2015 |
| Nazwa handlowa | JLT |
| Tolerancja | ±0,1 ~ 0,005 mm |
| Proces | Usługa obróbki CNC |
| Kolor | Dostosowany kolor |
|---|---|
| Orzecznictwo | ISO9001-2015 |
| Nazwa handlowa | JLT |
| Tolerancja | ±0,1 ~ 0,005 mm |
| Proces | Usługa obróbki CNC |
| Kolor | Dostosowany kolor |
|---|---|
| Orzecznictwo | ISO9001-2015 |
| Nazwa handlowa | JLT |
| Tolerancja | ±0,1 ~ 0,005 mm |
| Proces | Usługa obróbki CNC |
| Kolor | Niestandardowy kolor |
|---|---|
| Orzecznictwo | ISO9001-2015 |
| Nazwa handlowa | JLT |
| Tolerancja | ±0,1 ~ 0,005 mm |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Chiny |
| Kolor | Dostosowany kolor |
|---|---|
| Orzecznictwo | ISO9001-2015 |
| Nazwa handlowa | JLT |
| Tolerancja | ±0,1 ~ 0,005 mm |
| Proces | Usługa obróbki CNC |
| Kolor | Dostosowany kolor |
|---|---|
| Orzecznictwo | ISO9001-2015 |
| Nazwa handlowa | JLT |
| Tolerancja | ±0,1 ~ 0,005 mm |
| Proces | Usługa obróbki CNC |
| Kolor | Dostosowany kolor |
|---|---|
| Orzecznictwo | ISO9001-2015 |
| Nazwa handlowa | JLT |
| Tolerancja | ±0,1 ~ 0,005 mm |
| Proces | Usługa obróbki CNC |