| Wskaźnik złomu | 1% |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Zasady płatności | T/T |
| Nazwa handlowa | JLT |
| Szczegóły pakowania | Karton |
| Cena | negotiable |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Zasady płatności | T/T |
| Nazwa handlowa | JLT |
| Proces | Precyzyjne części do frezowania CNC |
| Kolor | Srebro |
|---|---|
| Nazwa handlowa | JLT |
| Tolerancja | 0,01-0,05 mm |
| Materiał | Stop aluminium |
| Minimalne zamówienie | 1 szt |
| Wskaźnik złomu | 1% |
|---|---|
| Nazwa handlowa | JLT |
| Tolerancja | 0,01-0,05 mm |
| Materiał | Stop aluminium |
| Minimalne zamówienie | 1 szt |
| Wskaźnik złomu | 1% |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Zasady płatności | T/T |
| Nazwa handlowa | JLT |
| Szczegóły pakowania | Karton |
| Wskaźnik złomu | 1% |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Zasady płatności | T/T |
| Nazwa handlowa | JLT |
| Szczegóły pakowania | Karton |
| Kolor | Srebro |
|---|---|
| Nazwa handlowa | JLT |
| Tolerancja | 0,01-0,05 mm |
| Materiał | Stop aluminium |
| Funkcja | Wytrzymały |
| Kolor | Srebro |
|---|---|
| Nazwa handlowa | JLT |
| Tolerancja | 0,01-0,05 mm |
| Materiał | Stop aluminium |
| Minimalne zamówienie | 1 szt |
| Kolor | Srebro |
|---|---|
| Nazwa handlowa | JLT |
| Tolerancja | 0,01-0,05 mm |
| Materiał | Stop aluminium |
| Minimalne zamówienie | 1 szt |
| Praca | OEM/ODM |
|---|---|
| Materiał | aluminium, stal nierdzewna, mosiądz itp. |
| opakowanie | karton, drewniana skrzynka itp. |
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Kształt | Dostosowane |