| Kolor | Dostosowany kolor |
|---|---|
| Orzecznictwo | ISO9001-2015 |
| Nazwa handlowa | JLT |
| Tolerancja | ±0,1 ~ 0,005 mm |
| Proces | Usługa obróbki CNC |
| Kolor | Złoty |
|---|---|
| Nazwa handlowa | JLT |
| Proces | Obróbka CNC |
| Materiał | Mosiądz |
| Obróbka powierzchniowa | Anodowanie, cynkowanie / chromowanie / nikiel / srebro / złocenie, obróbka cieplna itp., Piaskowanie |
| Słowo kluczowe | Części zamienne CNC |
|---|---|
| Obróbka cieplna | Celem HRC +/-2 stopnia Centigrade |
| Kontrola jakości | 100% kontrola przed wysyłką |
| Przetwarzanie | Ostrze sześciokątne obrobione maszynowo CNC |
| Rodzaj przetwarzania | Obróbka CNC |
| Obróbka CNC czy nie | Obróbka CNC |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Chiny |
| Tolerancja | 0,01-0,05 mm |
| Nazwa produktu | Części aluminiowe do dronów |
| Możliwość Supply | 200000 sztuk / sztuk dziennie |
| Kolor | Dostosowany kolor |
|---|---|
| Orzecznictwo | ISO9001-2015 |
| Nazwa handlowa | JLT |
| Tolerancja | ±0,1 ~ 0,005 mm |
| Proces | Usługa obróbki CNC |
| Kolor | Dostosowany kolor |
|---|---|
| Orzecznictwo | ISO9001-2015 |
| Nazwa handlowa | JLT |
| Tolerancja | ±0,1 ~ 0,005 mm |
| Proces | Usługa obróbki CNC |
| Kolor | Dostosowany kolor |
|---|---|
| Orzecznictwo | ISO9001-2015 |
| Nazwa handlowa | JLT |
| Tolerancja | ±0,1 ~ 0,005 mm |
| Proces | Usługa obróbki CNC |
| Kolor | Dostosowany kolor |
|---|---|
| Orzecznictwo | ISO9001-2015 |
| Nazwa handlowa | JLT |
| Tolerancja | 0,01-0,05 mm |
| Proces | Usługa obróbki CNC |
| Kontrola | 100% kontrola przed wysyłką |
|---|---|
| Aplikacja | Motoryzacja, lotnictwo, medycyna itp. |
| Praca | Usługa OEM/ODM |
| Metoda przetwarzania | Frezowanie CNC |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Drawing Format | PDF, DWG, IGS, STEP, Etc. |
|---|---|
| Application | Automotive, Aerospace, Medical, Etc. |
| Heat Treatment | Annealing, Quenching, Tempering, Etc. |
| Processing Method | CNC Turning |
| Material | Stainless Steel, Aluminum, Brass, Etc. |