| Proces | Obróbki CNC |
|---|---|
| Rodzaj | Wiercenie |
| Cechy | Stwardnieć |
| Standardowy | Niestandardowe OEM |
| Sprzęt | Tokarka CNC, toczenie CNC |
| Drawing Format | PDF, DWG, IGS, STEP, Etc. |
|---|---|
| Package | Carton Box, Wooden Box, Etc. |
| Lead Time | 7-15 Days |
| Tolerance | ±0.01mm |
| Inspection | 100% Inspection Before Shipment |
| Package | Carton Box, Wooden Box, Etc. |
|---|---|
| Delivery | By Air, By Sea, By Express, Etc. |
| Tolerance | ±0.01mm |
| Surface Treatment | Polishing, Anodizing, Plating, Etc. |
| Material | Stainless Steel, Aluminum, Brass, Etc. |
| Drawing Format | PDF, DWG, IGS, STEP, Etc. |
|---|---|
| Application | Automotive, Aerospace, Medical, Etc. |
| Heat Treatment | Annealing, Quenching, Tempering, Etc. |
| Processing Method | CNC Turning |
| Material | Stainless Steel, Aluminum, Brass, Etc. |
| Obsługa powierzchni | Polerowane, anodowane |
|---|---|
| Rodzaj | Wiercenie |
| Usługa | Dostosowana obróbka CNC OEM |
| Standardowy | Niestandardowe OEM |
| Port | Shenzhen |
| Proces | Obróbki CNC |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Polerowane, anodowane |
| Standardowy | Niestandardowe OEM |
| Usługa | Dostosowana obróbka CNC OEM |
| Rodzaj | Wiercenie |
| Czas realizacji | 3-5 tygodni |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Anodowanie / powlekanie / malowanie |
| Chropowatość powierzchni | negocjowalne |
| Obróbka cieplna | Celem HRC +/-2 stopnia Centigrade |
| Rodzaj przetwarzania | Obróbka CNC |
| Praca | OEM/ODM |
|---|---|
| Metoda przetwarzania | Toczenie CNC, Frezowanie CNC itp. |
| TRANSPORT | Samolotem, drogą morską itp. |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Tolerancja | ±0,05 mm |
| ROZMIAR | Dostosowane |
|---|---|
| Format rysunku | PDF, DWG, IGS itp. |
| Zapłata | T/T, PayPal itp. |
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Kształt | Dostosowane |
| Zapłata | T/T, PayPal itp. |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Anodowanie, polerowanie, galwanizacja itp. |
| Tolerancja | ±0,05 mm |
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Kształt | Dostosowane |