| Wskaźnik złomu | 1% |
|---|---|
| Nazwa handlowa | JLT |
| Tolerancja | 0,01-0,05 mm |
| Materiał | Stop aluminium |
| Minimalne zamówienie | 1 szt |
| Cena | negotiable |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Zasady płatności | T/T |
| Szczegóły pakowania | Papier, pianka EPE, worek foliowy |
| Możliwość Supply | 100k miesięcznie |
| Kolor | Srebro |
|---|---|
| Orzecznictwo | ISO9001-2015 |
| Tolerancja | ±0,03 mm |
| Wskaźnik złomu | 1% |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Kolor | Srebro |
|---|---|
| Nazwa handlowa | JLT |
| Skończyć | Anodowanie |
| Obróbka CNC czy nie | Obróbka CNC |
| Wysyłka | Drogą morską lub powietrzną lub próbkę ekspresową |
| Cena | negotiable |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Zasady płatności | T/T |
| Szczegóły pakowania | Papier, pianka EPE, worek foliowy |
| Możliwość Supply | 100k miesięcznie |
| Cena | negotiable |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Zasady płatności | T/T |
| Szczegóły pakowania | Papier, pianka EPE, worek foliowy |
| Możliwość Supply | 100k miesięcznie |
| Kolor | Niestandardowy kolor |
|---|---|
| OEM | Dostosowane |
| Kontrola jakości | 100% kontrola |
| Materiał | Stop aluminium |
| Format rysunku | 2D/(PDF/CAD), 3D (IGES/STEP) |
| Kolor | Srebro |
|---|---|
| Nazwa handlowa | JLT |
| Tolerancja | 0,01-0,05 mm |
| Materiał | Stop aluminium |
| Minimalne zamówienie | 1 szt |
| Cena | negotiable |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Zasady płatności | T/T |
| Szczegóły pakowania | Papier, pianka EPE, worek foliowy |
| Możliwość Supply | 100k miesięcznie |
| Chropowatość powierzchni | negocjowalne |
|---|---|
| Terminy wysyłki | EXW, FOB, CIF |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie / powlekanie / malowanie |
| Przetwarzanie | Ostrze sześciokątne obrobione maszynowo CNC |
| Czas realizacji | 3-5 tygodni |