| Wskaźnik złomu | 1% |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Zasady płatności | T/T |
| Nazwa handlowa | JLT |
| Szczegóły pakowania | Karton |
| Wskaźnik złomu | 1% |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Zasady płatności | T/T |
| Nazwa handlowa | JLT |
| Szczegóły pakowania | Karton |
| Wskaźnik złomu | 1% |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Zasady płatności | T/T |
| Nazwa handlowa | JLT |
| Szczegóły pakowania | Karton |
| Wskaźnik złomu | 1% |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Zasady płatności | T/T |
| Nazwa handlowa | JLT |
| Szczegóły pakowania | Karton |
| Wskaźnik złomu | 1% |
|---|---|
| Zasady płatności | T/T |
| Orzecznictwo | ISO9001:2015 |
| Nazwa handlowa | JLT |
| Miejsce pochodzenia | Shenzhen, Chiny |
| Wskaźnik złomu | 1% |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Zasady płatności | T/T |
| Nazwa handlowa | JLT |
| Szczegóły pakowania | Karton |
| Wskaźnik złomu | 1% |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Zasady płatności | T/T |
| Logo | Zaakceptuj niestandardowe logo |
| Opakowania | Karton |
| Kolor | Srebro |
|---|---|
| Nazwa handlowa | JLT |
| Tolerancja | 0,01-0,05 mm |
| Materiał | Stop aluminium |
| Funkcja | Wytrzymały |
| Wskaźnik złomu | 1% |
|---|---|
| Orzecznictwo | ISO9001:2015 |
| Zasady płatności | T/T |
| Pakiet | Pudełko papierowe + pudełko kartonowe |
| Tolerancja | ±0,1 ~ 0,005 mm |
| Nazwa | Szybka obróbka prototypów |
|---|---|
| Orzecznictwo | ISO9001:2015 |
| Zasady płatności | T/T |
| Pakiet | Pudełko papierowe + pudełko kartonowe |
| Tolerancja | ±0,1 ~ 0,005 mm |