| Nazwa | Prototyp frezowania CNC |
|---|---|
| Orzecznictwo | ISO9001:2015 |
| Zasady płatności | T/T |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| OEM | Dostosowane |
| Kolor | Dostosowany kolor |
|---|---|
| Orzecznictwo | ISO9001-2015 |
| Nazwa handlowa | JLT |
| Tolerancja | ±0,1 ~ 0,005 mm |
| Proces | Usługa obróbki CNC |
| Kolor | Dostosowany kolor |
|---|---|
| Orzecznictwo | ISO9001-2015 |
| Nazwa handlowa | JLT |
| Tolerancja | ±0,1 ~ 0,005 mm |
| Proces | Usługa obróbki CNC |
| Kolor | Srebro |
|---|---|
| Nazwa handlowa | JLT |
| Skończyć | Anodowanie |
| Obróbka CNC czy nie | Obróbka CNC |
| Wysyłka | Drogą morską lub powietrzną lub próbkę ekspresową |
| Kolor | Dostosowany kolor |
|---|---|
| Orzecznictwo | ISO9001-2015 |
| Nazwa handlowa | JLT |
| Tolerancja | ±0,1 ~ 0,005 mm |
| Proces | Usługa obróbki CNC |
| Obróbka CNC czy nie | Obróbka CNC |
|---|---|
| Próbka | W ciągu 7 dni |
| Kontrola jakości | 100% kontrola |
| Materiał | Stop aluminium |
| Format rysunku | 2D/(PDF/CAD), 3D (IGES/STEP) |
| Nazwa | Część frezarki CNC |
|---|---|
| Nazwa handlowa | JLT |
| Proces | Laser |
| Materiał | Nierdzewny |
| Minimalne zamówienie | 1 szt |
| Kolor | Dostosowany kolor |
|---|---|
| Nazwa | lotnicze części zamienne |
| Nazwa handlowa | JLT |
| Tolerancja | ±0,1 ~ 0,005 mm |
| Proces | Usługa obróbki CNC |
| TRANSPORT | Samolotem, drogą morską itp. |
|---|---|
| Aplikacja | Motoryzacja, przemysł, medycyna itp. |
| ROZMIAR | Dostosowane |
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Praca | OEM/ODM |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
|---|---|
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Materiał | aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz itp. |
| Praca | Usługa OEM/ODM |
| Dostawa | Samolotem, drogą morską, ekspresową itp. |